PipeFórum´23 - Czechia
23.03 – 24.03. 2023

Days
Hours
Minutes
Seconds

Join PIPEForum´23 to discover the key to increasing your productivity with Hexagon PPM CADWorx & Analysis Solutions (CAS)!

The CAS suite helps piping, equipment, electrical and instrumental engineers and designers around the world to improve accuracy, efficiency and to speed up processing time. This year’s discovery tour will feature somethink split sessions. In the morning, find out what is new in CADWorx, CAESARII, PV Elite, VVD. This will be followed by an afternoon session, featuring CADWorx 2022, CAESARII 2022, PV Elite 2022, VVD 2022.

Don’t miss this opportunity to learn how to harness the power of solutions trusted by over 80% of the leading plant engineering companies and owner operators worldwide to deliver accurate, reliable results. 

Program 1. deň:

Predstavenie sponzorov PipeFórum ´23
– Predstavenie spoločnosti cadvision s.r.o.
– Stručný popis prezentácií, ktoré budú prebiehať počas prvého dňa a plán druhého dňa

Use of productsThe name of companyPresentor
 

Cadvision s.r.o.

Michal Mihálik

Workflow pre kombináciu niekoľkých softwarových riešení Bricscad, CADWorx, PV Elite, CAESARII, GT Strudl. Využiteľnosť funkcií Bricscad pre vytváranie 3D modelu potrubných technológií. Briscad prináša možnosti pre vytváranie strojárskych súčiastok, rozvin plechových dielov, simulácií a tvorbu zostáv. Prepojenie projekčného riešenia CADWorx Plant Professional medzi výpočty tlakových nádob v PV Elite a CAESARII pre výpočet potrubných trás.

Use of productsThe name of companyPresentor

BricsCAD
PV Elite
CAESARII
GT Strudl
SDx
Smart 3D
AX3000

Cadvision s.r.o.

Michal Mihálik
Michal Šrámka

V súčasnosti sú kladené na CADy mnohé požiadavky. Mnohé z nich sú protichodné a často spájajú navonok nesúvisiace prvky, ako napr. robustnosť a zároveň jednoduchosť na obsluhu, nízku cenu, výkonnosť a mnohé ďalšie. V tejto prednáške sa pozrieme na BricsCAD Mechanical & BIM a ako oba dokážu spĺňať náročné požiadavky užívateľov a prinášať im maximálny komfort práce a zvýšenie efektivity. Spolu objavíme jedinečnú funkčnosť tohto produktu.

Use of productsThe name of companyPresentor

BricsCAD BIM
BricsCAD Mechanical

cadvision s.r.o.

Tomáš Petrík

Má zmysel spravovať komplexné projekty s prepojením technologických schém s 3D modelom. Možnosti týchto riešení pre vytváranie výmenného BIM formátu „Výmenný formát pre stavebníctvo | IFC (Industry Foundation Classes)“ a vloženie živého 3D CADWorx modelu do REVIT. Riadenie 3D modelov rôzných formátoch v projektoch v spolupráci produktu CADWorx Design Review.

Use of productsThe name of companyPresentor

CADWorx P&ID Pro
CADWorx Design Review

cadvision s.r.o.

Michal Mihálik

Adam Miča

Voľná diskusia

The presentation “Use BricsCAD with CADWorx to boost your DWG-based plant design projects”. Presenter Chris Bradshaw

Use of productsThe name of companyPresentor
BricsCAD
CADWorx
PV Elite
CAESARII

HEXAGON

Bradshaw, Christopher, HEXAGON, English

Živá ukážka zariadení LEICA

Use of productsThe name of companyPresentor
Leica
CloudWorx
Cyclone

GEFOS
GEOTECH Bratislava s.r.o.

Ján Švejda
Miroslav Kováč

Mračno bodov, BricsCAD, CADWorx

Use of productsThe name of companyPresentor

Mračno bodov
BricsCAD
CADWorx

INTECON, spol. s r. o.

Tomáš jelínek

Voľná diskusia

Program 2. deň

Prezentujúci:

Chris Bradshaw

Business Development Specialist for Hexagon PPM​
I am currently a Business Development Specialist for Hexagon PPM CADWorx & Analysis solutions in Europe and am responsible for the development of existing accounts and for generating new business. I have worked with CADWorx, and the analysis solutions – CAESAR II and PV Elite – since 2004, and was previously an Application Engineer responsible for providing pre and post-sales technical support, customization, implementation services, and product training, helping clients get the best out of the entire CADWorx suite.

Michal Mihálik

michal.mihalik@cadvision.sk
Managing Director, Technical director
Vyštudoval Strojnícku fakultu Žilinskej univerzity. Ako absolvent nastúpil do VÚKV, a.s. v Prahe na pozíciu projektanta. Od roku 2007 pracoval v spoločnosti Techdata Distribution, s.r.o. v Prahe (významný distribútor spoločnosti Autodesk) ako konzultant a technik pre Autodesk produkty (Inventor, AutoCAD Mechanical, Vault). Od roku 2009 pôsobil ako konzultant, prezentátor a technická podpora pre produkty AutoCAD Plant 3D, AutoCAD P&ID, Inventor, Navisworks a AutoCAD u Autodesk predajcu v Banskej Bystrici. Tejto oblasti sa venuje naďalej - je zameraný hlavne na produkty potrubných systémov od spoločnosti Hexagon CADWorx Plant Professional, CADWorx P&ID, Autodesk Plant 3D, AutoCAD P&ID, Inventor. Rád hľadá nové možnosti, analyzuje rôzne riešenia od rôznych dodávateľov softwarových riešení. Venuje sa hlavne prezentáciám, analýzam, implementáciám a predaju softwarových riešení zákazníkom. Preferuje individuálny prístup k zákazníkom s veľkým dôrazom na ich spokojnosť.

Savoini Enrique

Senior application engineer at HEXAGON PPM​
Currently working as a senior application engineer at HEXAGON PPM, the leading global provider of engineering software for plant design, plant automation, 3D plant modeling & visualization, ship design, marine engineering software and the procurement, fabrication & construction of plants, ships, and offshore facilities.​

Tomáš Petrik

tomas.petrik@cadvision.sk
CAD Application Engineer
Absolvent Strojníckej Fakulty STU v Bratislave na ústave dopravnej techniky a konštruovania. Už počas štúdia absolvoval niekoľko odborných stáži v potravinárskom priemysle pre spoločnosti ako Mondelez SR Production (fabrika Figaro) kde mapoval energetické siete, ako aj vo vrtnom priemysle pre spoločnosť GA Drilling kde pracoval na oddelení výroby a montáže. Počas štúdia sa podieľal aj na úpravách motora univerzitnej formule FME racing tímu.

Krátko po ukončení štúdia pracoval v automobilovom priemysle ako projektový koordinátor strojárskej výroby. Od roku 2021 pracuje ako technik v spoločnosti Cadvision. Na starosti má implementáciu CAD softwérov ako Autocad, Inventor, BricsCAD pre strojárske podniky. Venuje sa aj správe databáz v programoch CadWorx.

Zuzana Balková

zuzana.balkova@cadvision.sk
Kariéru začala v Londýne v roku 2002 pre Hilton London Metropole, jedno z najväčších konferenčných centier v Európe v tom období. Neskôr zužitkovala praktické skúsenosti v korporačnej sfére ako Office Manager a Executive Assistant v rôznych finančných a investičných firmách. Vyštudovala Manažment na FF UKF v Nitre a na Birbeck University of London. Aktívne sa venuje zdokonaleniu podnikových administratívnych systémov a komunikácii so zákazníkom. Zuzana sa pripojila ku cadvision tímu vo februári 2018 ako projekt asistent a podpora pre zahraničný trh.

Adam Miča

adam.mica@cadvision.sk
Programmer, specialist for datamanagement
Absolvent Žilinskej univerzity, Strojníckej fakulty v odbore Technika prostredia. Počas štúdia pracoval na malých projektoch vykurovacích sústav v programoch TechCON a AutoCAD, získal skúsenosti v oblasti navrhovania a výpočtu potrubných celkov. Pracoval pri realizácií vetracích a chladiacich systémov.

Počas inžinierskeho štúdia spolupracuje so Žilinskou univerzitou na realizácii odborného pracoviska určeného na merania a výskum potrubných systémov s využitím produktu CADWorx Plant Professional.

Andrej Lukáč

andrej.lukac@cadvision.sk
Programmer, specialist for datamanagement
Absolvent Fakulty riadenia a informatiky Žilinskej univerzity v odbore počítačové inžinierstvo. Získal vedomosti z oblasti programovania, návrhu hardvéru a robotiky.

V spoločnosti Cadvision s.r.o pracuje ako programátor. Venuje sa hlavne softvérovému návrhu riešení pre Autodesk Inventor.

Martina Vertaľová

martina.vertalova@cadvision.sk
Pre-Sales

Registrácia:

Registračný poplatok činí 5920 Kč alebo 250 EUR bez DPH a zahŕňa účasť na konferencii, stravovanie obidva dni konferencie a konferenčné materiály a večerný program. Ubytovanie nie je súčasťou registračného poplatku. Účastníci si hradia ubytovanie sami v hotelovej recepci

PIPEFORUM - Černá hora 2023

Po odoslaní registrácie vám bude automatický zaslaná zálohová faktúra na váš email. V prípade že vám nebude email doručený kontaktujte nás prosím.
  • Vyberte si:
  • 0,00 €
  • Tu vložte váš zľavový kupón. Nemáte ešte svoj VIP zľavový kupón? Kontaktujte nás.

Generálny partner:

Hlavní partneri:

PipeForum partners:

Predchádzajúce ročníky: